Başarılarımız

YETİŞTİRDİĞİMİZ  BAŞARILI SPORCULARIMIZ

 

SİNEM GÜZEL

 

-Yıldız bayanlar 36 kg Türkiye üçüncüsü  (1996-SAMSUN)

-Yıldız bayanlar 44 kg Türkiye ikincisi     (1997-MALATYA)

-Genç bayanlar  42 kg  Türkiye birincisi    (1998-MALATYA)

-Genç bayanlar  46 kg  Türkiye birincisi    (1999-MALATYA)

-Genç bayanlar  46 kg  Türkiye  birincisi   (2000-ESKİŞEHİR)

 

-Uluslar arası İspanya  Turnuvası  Genç bayanlar 42 kg üçüncüsü  (1998-İSPANYA)

-Uluslar arası Ankara   Turnuvası  Genç bayanlar 46 kg üçüncüsü  (1998-ANKARA)

-Uluslar arası  İspanya  Turnuvası Genç bayanlar 46 kg birincisi    (1999-İSPANYA)

-Uluslar arası  Belçika  Turnuvası  Genç bayanlar 46 kg birincisi   (1999-BELÇİKA)

-Uluslar arası  İ.İraz      Turnuvası  Genç bayanlar 46 kg ikincisi    (2000-ANKARA)

-Olimpik sikletler          Turnuvası  Genç bayanlar 49 kg üçüncüsü (1999-SİNOP)

-Gençler Dünya Şampiyonası         Genç bayanlar 44 kg altıncısı    (1998-İSTANBUL)

 

                                                

ŞEYMA TUĞBA GÜNGÖR

 

-Yıldız bayanlar 47 kg  Türkiye üçüncüsü   (2007-ZONGULDAK)

-Genç bayanlar  49 kg   Guruplar birincisi  (2008-ALANYA)

-Yıldız bayanlar 51 kg  Guruplar  birincisi  (2008-DİYARBAKIR)

-Genç  bayanlar  55 kg   Türkiye    üçüncüsü(2008-ÇORUM)

-Genç  bayanlar  55 kg   Guruplar birincisi   (2009-ALANYA)

-Genç  bayanlar  55 kg   Türkiye  üçüncüsü  (2010-AYDIN)

-Genç  bayanlar  55 kg   Türkiye  üçüncüsü  (2011-ALANYA)

-Büyk. bayanlar   57 kg   Ünivers. Birincisi   (2013-BARTIN)

-Büyk.bayanlar    57 kg   Uluslararası  ikinci(2012-ORDU

-Büyk.bayanlar    57 kg   Ünivers.  Üçüncüsü(2014-K.MARAŞ)

 

ŞEYDA KÜBRA GÜNGÖR

 

-Minik bayanlar  50 kg Türkiye üçüncüsü    (2006-ÇORUM)

-Genç bayanlar    52 kg Guruplar üçüncüsü (2008-ALANYA)

-Yıldız bayanlar  55 kg  Guruplar birincisi   (2008-DİYARBAKIR)

-Genç bayanlar   59 kg  Guruplar birincisi   (2009-ALANYA)

-Genç bayanlar   59 kg  Türkiye üçüncüsü   (2010-ALANYA)

-Büyük bayanlar 57 kg  Türkiye üçüncüsü   (2013-ALANYA)

-Büyük bayanlar    57 kg  Uluslar arası birinci (2012-ORDU)

-Büyük bayanlar   57 kg  Ünivers.ikincisi         (2014-K.MARAŞ)

-Büyük  bayanlar  57 kg  Ünivers.ikincisi         (2016-KARABÜK)

                                        

TUGAY  TOPARLAK

 

-Genç erkekler 73 kg Guruplar üçüncüsü (2009-ALANYA)

-Genç erkekler 73 kg Türkiye üçüncüsü    (2010-ALANYA)

-Büyük erk.      +80kg Uluslar arası  birinci(2012-ORDU)

-Büyük erk.      +87 kg Üniversiteler ikincisi  (2016-KARABÜK)

 

BÜŞRA FEYZA GÜNGÖR-

 

 -Genç bayanlar 63 kg Türkiye üçüncüsü  (2007-MARMARİS)

-Genç bayanlar 63 kg Guruplar birincisi  (2007-ALANYA)

 

AYŞİN AKÇAY

 

 -Genç bayanlar    55 kg Guruplar   ikincisi           (2004-SİİRT)

-Büyük bayanlar  63 kg  Üniversiteler  üçüncüsü (2007-ESKİŞEHİR)

  

HALE CANDAN

 

 -Genç bayanlar 44 kg Guruplar üçüncüsü  (2007-ALANYA)

  

SELDA ŞAHİN

 

 -Yıldız bayanlar 55 kg  Türkiye ikincisi  (1996-ANKARA)

  

REŞAT CANBULUT

 

 -Minik erkekler 57  kg Türkiye üçüncüsü  (1996-MERSİN)

  

HİLAL KARAKAYA

 

-Minik bayanlar  30 kg Türkiye üçüncüsü  (1996-MERSİN)

  

ZAFER DUMAN

 

 Yıldız erkekler +65 kg Türkiye  ikincisi  (2004-NEVŞEHİR)

                                                    

 

                                                                                BORA YÜKSEL

 

Anadolu Yıldızlar ligi Erkekler 49 kg  Guruplar üçüncüsü (2014-BARTIN)

Anadolu Yıldızlar ligi Erkekler 49 kg  Guruplar  üçüncüsü(2014-GİRESUN)

Okullararası Yıldızlar Erkekler 49 kg  Guruplar ikincisi     (2014-ERZİNCAN)

Avrupa Şamp.   Genç  Erkekler 55 kg  Avrupa üçüncüsü    (2017-ANTALYA)

Balkan Şamp. Büyük Erkekler 54 kg Balkan Üçüncüsü (2017 - EDİRNE)

  

HANDE CANDAN

 

Okullararası Genç Bayanlar 44 kg Guruplar üçüncüsü (2014-GÜMÜŞHANE)

 

İREM CAN

 

Anadolu Yıldızlar ligi  Bayanlar  +57 kg Guruplar üçüncüsü (2015-TRABZON)

 

ÖMER FARUK KASAP

 

Anadolu Yıldızlar ligi Erkekler  61 kg  Guruplar birincisi  (2015-TRABZON)

 

MELİSA YÜKSEL

 

Okullararası  Yıldız Bayanlar  41 kg   Guruplar  üçüncüsü  (2015-KAYSERİ)

 

HİRA KARA

 

 Anadolu  Yıldızlar ligi Bayanlar 44 kg Guruplar  üçüncüsü   (2016-TOKAT)

  

ESRA ZEREN

 

Balkan Şampiyonası-Büyük Bayanlar +73 kg  ikinci  (2016-BULGARİSTAN)

Üniversiteler Türkiye şamp. Bayanlar +73 kg  ikinci  (2017-KIRŞEHİR)

 

GİZEM ONGUN

 

Avrupa Şamp.  Genç Bayanlar 49 kg  Avrupa üçüncüsü    (2017-ANTALYA)

Okullararası     Genç Bayanlar 49 kg  Guruplar birincisi   (2017-GÜMÜŞHANE)

Büyükler Türkiye Şamp. Büyük Bayanlar 49kg Türkiye üçüncüsü (2018-ANTALYA)

  

İREM BEKTAŞ

 

 Anadolu Yıldızlar Ligi Bayanlar  47 kg Guruplar üçüncüsü (2017-GÜMÜŞHANE)

 

ASLIGÜL TERCÜMAN

  

Anadolu Yıldızlar Ligi Bayanlar 37 kg Guruplar üçüncüsü (2017-GÜMÜŞHANE)

  

SUDE GÜLER


 Okullararası  Yıldız Bayanlar  +59 kg Guruplar birincisi  (2016-ERZİNCAN)

                                                                          

                                                                               ESER KAHVECİ

Anadolu Yıldızlar Ligi Yıldız Erkekler -57kg Guruplar ikincisi (2018-AMASYA)

 

KULÜP BAŞKANIMIZ
Ruhi Yüksel
Ruhi Yüksel
5.Dan Milli Antrenör
TFF SİCİL KONTROL
Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.