ŞAMPİYON MELİKE AKBAŞ!
29 Şubat-2 Mart Tarihleri arasında Erzincan’da düzenlenen Okullararası Liseler Gençler Gruplar Şampiyonasında Melike Akbaş Genç Bayanlar -55 kg sikletinde tüm rakiplerini yenerek şampiyonluğa ulaştı.
![ŞAMPİYON MELİKE AKBAŞ!](http://www.yukselspor.com/resizer.php?src=resimler/haber/6e0e69270502cee42f688977ff00c30f.jpeg&w=875&h=470&zc=2)
Turnuvada üstün başarı gösterip şampiyonluğa ulaşan sporcumuzu tebrik ediyoruz.
Bu şampiyonlukla birlikte 22-24 Mart Tarihleri arasında Çorum’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerine gitmeye hak kazanan sporcumuza Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz.
KULÜP BAŞKANIMIZ
![Ruhi Yüksel](http://www.yukselspor.com/images/ruhi-yuksel.png)