EFE GÜRBÜZ TURKİSH OPEN ÜÇÜNCÜSÜ
6-9 TEMMUZ TARİHLERİNDE ANKARA’DA DÜZENLENEN TURKİSH OPEN ULUSLARARASI TAEKWONDO TURNUVASINDA GENÇ ERKEKLER 51 KG KATEGORİSİNDE KULÜBÜMÜZ SPORCUSU ÜÇÜNCÜ OLDU VE BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI.
![EFE GÜRBÜZ TURKİSH OPEN ÜÇÜNCÜSÜ](http://www.yukselspor.com/resizer.php?src=resimler/haber/419fcb41e7b0bc351b2670f6c8473ed9.jpeg&w=875&h=470&zc=2)
40 ÜLKEDEN YAKLAŞIK 1400 SPORCUNUN KATILIMIYLA DÜZENLENEN TURNUVADA KULÜBÜMÜZ VE İLİMİZİN SPORCUSU EFE GÜRBÜZ SİKLETİNDE GÖSTERDİĞİ BAŞARILI PERFORMANSIYLA KENDİSİNİ EN İYİ 3 KİŞİ ARASINDA BULDU VE ULUSLARARASI TURNUVADA BRONZ MADALYA ALMAYA HAK KAZANDI.
SPORCUMUZU GÖSTERDİĞİ BU BÜYÜK BAŞARIDAN DOLAYI KUTLUYORUZ.
KULÜP BAŞKANIMIZ
![Ruhi Yüksel](http://www.yukselspor.com/images/ruhi-yuksel.png)