EFE GÜRBÜZ BRONZ MADALYA KAZANDI
29 Şubat-2 Mart Tarihleri arasında Erzincan’da düzenlenen Okullararası Liseler Gençler Gruplar Şampiyonasında Efe Gürbüz Genç Erkekler -55 kg sikletinde bronz madalya kazandı.
![EFE GÜRBÜZ BRONZ MADALYA KAZANDI](http://www.yukselspor.com/resizer.php?src=resimler/haber/8524be6227af75b51fb5317eef00c297.jpeg&w=875&h=470&zc=2)
Turnuvada zorlu geçen 4 maç sonunda yarı finale ulaşan ve yarı finalde Gaziantep bölgesinden rakibine kaybederek üçüncü olan sporcumuz bu madalyası ile Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.
22-24 Mart Tarihlerinde Çorum’da yapılacak olan Finallerde sporcumuza başarılar diliyoruz.
KULÜP BAŞKANIMIZ
![Ruhi Yüksel](http://www.yukselspor.com/images/ruhi-yuksel.png)